Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapkézési jelentkezésnél a...

Alapkézési jelentkezésnél a 280 pontba beleszámít az OKJ-s többletpont?

Figyelt kérdés
szóval okj + érettségi, mert nekem csak így lenne meg. Van e esélyesem?
2015. jún. 26. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyit sem bír összeszedni az nem való felsőoktatásba. El is kell ám végezni, nem csak bekerülni. És elárulom, hogy nem a felvételi a nehezebb. Egy vizsgaidőszak felér az érettségivel.
2015. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. Okj, emelt és nyelvvizsga beleszámít.
2015. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy vizsgaidőszak felér az érettségivel."


Hát inkább olyan 3 érettségivel.

2015. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért ne vigyük tulzásba. Másrészről meg annyit, hogy megnézném, hányan mentek át elsőre a vizsgán. elhiszem hogy nehéz. De ha érettségin kapsz 1 bizonyos százalékot nincs esélyed javítani. Viszont ott van. Itt csak akarat a lényeg.
2015. jún. 29. 19:41
 5/6 A kérdező kommentje:
és még annyit, hogy nem mindig a vizsgázó a hibás. Pláne mikor még az írásbeli is jól sikerül csak egy olyan tanárt fog ki aki őt nem szerette. Ez sok száz diákkal előfordult már sztem.
2015. jún. 29. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 19:41


Azt ne feledd, hogy egy érettségi nem olyan nehéz mint egy vizsgaidőszak. Volt olyan vizsga amire 2 hetet tanultam és épp meglett a kettes. Érettségire összesen 1 hetet és úgy lett 4-es felett az átlagom. (A magyar húzta le mert az csak 3-as, ezen felül 2 négyes és 2 ötös. )

2015. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!