Hol tud felnőtt zongora oktatást kapni?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta zenélek. Tudok játszani hegedűn és csellón és nagyon gyengén bőgőn is. Most 20 éves vagyok és sajnos 2 éve tanulmányi okok miatt fel kellett hagynom a zenéléssel. Most megint lenne arra időm, hogy eljárjak zeneórákra. Sajnos a zeneiskolák nagy része a korom miatt nem venne fel az előképzettségem ellenére sem. Illetve a lámpalázam miatt az esetleges vizsgák is gondot okoznának. Mégis szeretném folytatni a zenei képzésemet és azért gondoltam a zongorára mert esetleg egy szintetizátort venni ideiglenes megoldásnak még mindig könnyebb, mint egy csellót. Nem tudom hol van esetleg arra lehetőség, hogy ilyen korú embert oktassanak. Valamint, hogy hol lehet jó magántanárt találni.

2015. jún. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zongorázni szeretnél, kérlek, ne vegyél szintit. Ez a legnagyobb bűn a zenei életben :D Minimum egy elektromos zongora. (persze, tudom, hogy rohadt drága, én is zongorázom, de hidd el, egy szinti ló**sz)

Egyébként egy jó magántanár lenne szerintem a legjobb megoldás. :)

2015. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem minden szinti ami elektromos és van billentyűje :) Nagyon buta vagyok a "modern" dolgokhoz, úgyhogy nézd el nekem ezt a jelentésbeli hibát, mert amúgy arra gondoltam :)
2015. jún. 29. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

:D csak miattad mondtam, hogy a szinti nem a legjobb megoldás, nem lenézésnek szántam, félre ne érts. :)

remélem sikerül elkezdened zongorázni tanulni, szerintem nagyon jó dolog, én imádom. kikapcsol, megnyugtat, minden hangulathoz van egy megfelelő darab, amit el lehet játszani. :))

2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán találtam tanárt uh még nem kezdtem el :(
2015. aug. 3. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!