Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni? Hova...

Tudnátok segíteni? Hova menjek tovább, hogy közben jó is legyen?

Figyelt kérdés

13.-os leszek jövőre, akkor fogok érettségizni. Már egy jó ideje zenélek (zongorázom), de sosem akartam ezzel továbbmenni. Hobbyként viszont kell, és szeretném is folytatni, de félek, hogyha olyan egyetemet választok, akkor nem lesz időm gyakorolni. Arra gondoltam, hogyha sikerülne egy olyan egyetemet találni, ami mellett lenne egy kis szabadidőm, akkor keresnék egy környéki zeneiskolát és beiratkoznék. Szerintetek ez így lehetséges vagy kivitelezhetetlen?

Ha lehetséges, akkor mely egyetemek azok, amik úgymond lazábbak, olyan szinten, hogy kemény tanulás mellett is jutna időm gyakorlásra?



2015. máj. 24. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napi fél óra vagy minden másnap egy óra gyakorlásra bármilyen egyetem mellett tudsz időt szakítani. Amúgy kreditrendszer van, rajtad múlik, mennyi időt, energiát szánsz a tanulmányaidra.
2015. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem csak az orvosi meg a jogi mellett nem tudnál sokat gyakorolni, szóval ne ezekre menj. :D Barátnőm pszichológiára jár, ami nehéz és sok időt igényel, de mégis dolgozik mellette és van szociális élete is valahogy, szóval bármit meg lehet oldani. :D (És át is megy a vizsgákon természetesen :DD)
2015. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:
Osztom "sarkos" kolléga véleményét. Ha valóban szereted a zenét, akkor ki lehet kalkulálni a napi fél-egy órát, hogy a hangszertől se távolodj el. Én középiskola után műszaki pályát választottam, de nem hagytam föl a hegedüléssel, és nem bántam meg. Egy másik világ, pihentető kikapcsolódás, egy kis kulturális plusz..... kell az ilyesmi.
2015. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!