Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételin dokumentumpótlás,...

E-felvételin dokumentumpótlás, hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A középiskolai bizonyítványom 9-11.-es oldalait már hónapokkal korábban feltöltöttem, tegnap pedig a 12.-est is. Nem láttam, hogy van olyan lehetőség, hogy "Új dokumentum csatolása", én a korábban feltöltött dokumentumoknál az "új fájl feltöltésére" kattintva töltöttem fel. Most a státusznál az áll, hogy továbbítva feldolgozásra, és ilyenkor nem lehet megnézni a feltöltött dokumentumot. Viszont, most a korábban feltöltött 3 oldalt sem jeleníti meg.

Szerintetek most a korábban feltöltöttek helyére töltöttem, és az kitörlődött? Töltsem fel új dokumentumként?



#jelentkezés #e-felvteli
2015. jún. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, egyik évfolyamtársam is így csinálta, és neki elfogadták. Én is így csináltam, de még nekem is azt írja, hogy "Továbbítva feldolgozásra". Az kizárt, hogy felülírta az előző dokumentumokat, ne aggódj.
2015. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem:) Írtam egy e-mailt a felvi.hu-nak a biztonság kedvéért. Nem szeretném ezen elbukni a felvételit, ha már meglett a pontom :D
2015. jún. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!