Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser szak BME-n...

Műszaki menedzser szak BME-n vagy Óbudai Egyetemen jobb?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

BME = Budapesti Műszaki és GAZDASÁGTUDOMÁNYI Egyetem

OE = Óbudai Egyetem (korábbi nevén: BMF = Budapesti Műszaki Főiskola)


Szerintem ez elég egyértelművé teszi, melyik egyetem rendelkezik régebbi hagyományokkal GTK-s képzések terén.

2015. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
valassz inkabb egy rendes kepzest.
2015. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
A BME-t válaszd, ha mindenképp ezt a szakot akarod.
2015. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

ma 21:46

BME = Műegyetem

A gépészkar és a VIK rendben van, de aki gazdasági képzésre megy a BME-re, azt strandpapuccsal verném agyon. Sőt, az egész gazd. kart kizavarnám onnan. Nincs keresnivalójuk a mérnökök között.

2015. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

#4-es

Egyrészt a GTK-n többségében nem is adnak mérnök diplomát.

Másrészt nem vagy tisztában azzal sem, hogy a BME mint egyetem nem kizárólag csak a műszaki és természettudományi területeken nagyon jó..

Harmadrészt aki pedig BME-s létére azt hiszi, hogy a Műegyetemen csakis a műszaki dolgok férnek meg, a többi valami alantas semmiség aminek nem lehet létjogosultsága, az a legszűklátókörűbb mérnökök közé tartozik, akik valaha a BME-n diplomát szereztek és a képzésük 5 évét is csak elvesztegették..


Mellesleg nemrégiben a BCE-től importált oktatók miatt elég jó színvonal kezdett kialakulni a GTK karon is, az elmúlt években (szép lassan) beelőzve a többi magyarországi egyetemet is..

Mondom ezt úgy, hogy a VIK-en szereztem diplomát.


A fentiek tükrében tisztelettel visszaadnám a strandpapucsot, nyugodtan ütlegeld vele önmagad.

2015. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Feri, a böszme


Elmondom neked, hogy a BME-GTK ezerszer színvonalasabb, mint pl a BGF.

2015. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Már egy jót trollkodni sem szabad?!

Hová lett a világ...

2015. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
visszatérhetnénk az eredeti kérdésre itt a "trollkodások" után? Fontos lenne!
2015. jún. 30. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
A nem troll kérdést leszámítva szerintem a többi igenis hasznos válasz volt. De kösz, hogy lepontoztad..
2015. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az elsőre és a harmadikra ment is a zöld kéz...én az ég világon senkit nem pontoztam le
2015. jún. 30. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!