Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik az igazán keresett szakmák...

Mik az igazán keresett szakmák, amiket érdemes kitanulni és el is lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
Az érettségim az megvan, de ilyen eredményekkel (magyar 38%, történelem 53%, matematika 25% (szóbelivel), angol nyelv 27% és földrajz 31%) nem érdemes megpróbálni a főiskolát se az egyetemet. Esetleg ha visszamegyek technikumra, Gépészeti szakközépbe járok.

2015. jún. 29. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyet biztosra mondok, az építőiparba alig van utánpótlás, igaz fizikai munka, de megfizetik, és el is lehet vele helyezkedni. Persze jónak kell benne lenned, de ha szépen dolgozol megélsz belőle.
2015. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy milyen jó vagyok benne. Eddig még egy csirkeólat és egy garázst segítettem otthon felhúzni.
2015. jún. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!