Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 nappalit el lehet egyszerre...

2 nappalit el lehet egyszerre végezni? Megoldható?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, hogy jársz egyszerre mindkettőbe?
2015. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Az órákat nem lehet összeegyeztetni, és kétszer annyi vizsgára se tudnál felkészülni. Egy szakféle egy ember agyi és időkapacitására van méretezve. Különleges zseni lenne az, aki kétszer annyit be tudna ogadni.
2015. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TamásTóth ***** válasza:
9%

Ismerösöm kettő nappali BSC-t végzett el 4 év alatt.


Szóval el lehet.


Az egyik Corvinus kereskedelem és marketing volt a másik Károli pszichologia.

2015. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem inkább az érdekel, hogy összeegyeztethető-e a két órarend és egyéb formalitások.
2015. jún. 30. 15:09
 5/8 TamásTóth ***** válasza:
Hát figyelj ismerösöm megtudta oldani. Nem járt be minden órára, de sok olyan óra van, ami a kiadott anyagokból is megtanulható és mint a példa is bizonyítja ő megoldotta és let 2 (BSC) diplomája 4 év alatt.
2015. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feleségem a Bárczin a gyp-t csinálta párhuzamosan pszichológiával, ráadásul nagyon jó eredménnyel. Szóval lehet, csak ügyesnek kell lenni.
2015. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, milyen szakokról van szó. Ha leírnád, mi a terv, könnyebben tudnánk segíteni. Én pszichós vagyok, nálunk elég sokan vannak, akik egyszerre két szakot végeznek, egyáltalán nem lehetetlen, persze legtöbb esetben valamelyik szakon garantált a csúszás.
2015. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elméletileg kötelesek, olyan órarendet összerakni neked, hogy be tudj járni mindegyik órára. gyakorlatban általában szarnak bele. de írd meg melyik egyetem, melyik szakára gondoltál, mert pl különbség van egy elte matek + bme villany és elte btk + bce kermark között...
2015. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!