Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen két szakot vinni...

Egyetemen két szakot vinni egyszerre hogyan megoldható?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, létezik ilyen, az, hogy ki mennyire bírja, nyilván egyénfüggő, de érdekelne, hogy azért nagy átlagban mi ennek a végeredménye. Jelenleg elsőéves gyógypedagógus hallgató vagyok, viszonylag kevés ráfordítással nagyon jó átlagom van, a pszichológia pedig már általános iskolás korom óta érdekel. Ez a szakom 8 féléves, ha jól tudom, 12 államilag támogatott van, tehát második diploma már semmiképp nem férne bele. Tudom, hogy a p. nem könnyű, és hogy a gy. egyre nehezebb lesz (gyakorlatra kell járni, stb.), de azért szeretnék informálódni.
2014. jan. 23. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezel, és ha felvesznek szeptembertől kezdheted. De ha két szakot viszel, az állami féléveid is duplán fogynak.
2014. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Jó hülye vagyok, ebbe bele se gondoltam. Köszi a felvilágosítást.
2014. jan. 23. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen:-)
2014. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó kombináció, szóval hajrá:)

Utána kéne nézni a változásoknak, hogy milyen feltételekkel lehet párhuzamosra járni, amikor még én kezdtem mindkét szakon egy félév összesen számított egy félévnek, és nem duplán, de szerintem ilyen már nincs. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz, főleg, hogy pszichonál elég sok gyakorlat van. Én egy közgazdasági szak mellett csináltam/om.

2014. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyéni tanrenddel vagy az egyiket levelezőn.
2014. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!