Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet "csalni" hogy jelentkezh...

Lehet "csalni" hogy jelentkezhessek pótfelvételin?

Figyelt kérdés
Februárban leadtam a jelentkezésem, viszont mostanra már meggondoltam magam. Olyan szakra szeretnék menni, amit nem jelöltem meg. Pótfelvételin szeretnék jelentkezni az új szakra, viszont azt csak akkor lehet hogyha februárban nem jelentkeztem, vagy ha sehova sem vettek fel. Szakot törölni viszont lehet a februárban leadott jelentkezésnél. Arra gondoltam hogy kitörölném azokat a szakokat amire felvennének, és bent hagynám azokat, amikre biztos nem vesznek fel, így jelentkezhetnék augusztusban pótfelvételire. Szerintetek így is lehet, hogy "belepiszkálok" a szakokba?
2015. júl. 1. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem "csalás"; egyedül a te döntésed, hogy van-e kidobnivaló pénzed.


Egyébként sokkal jobban jársz, hogyha felvesznek (esetleg államira), ott elvégzed nem a szak, hanem a kiszemelt szak tárgyait, aztán fél-egy év után átiratkozol a másik szakra.

2015. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!