Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok nekem? Lehet okj, főiskola és egyetem is a szakmai ajánlás. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nézzétek: nem lehet mindenki mérnök és orvos. Valamint reàlos. Nem is mindenki szereti ezt csinàlni. Én szeretek olvasni, és fogalmazàst ìrni. Alapvető logikai gondolkodàsom van. Matekból az alapokat tudom, de megszenvedtem ezek megértésével. Nem igazàn szeretnék matematikai pàlyàra menni vagy gazdasàgi pàlyàra. A politika abszolút nem érdekel. Tehàt nem olyan erősek a képességeim, de szorgalmas vagyok. Valamit csak kellene tanulnom. Köszönöm.

2015. júl. 2. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok, mint te. Igazságügyi igazgatási alapszakra akartam menni, de nem vettek fel sajnos, így jogi asszisztens felsőoktatási szakképzésre fogok járni.


Igazából fogalmam sincs, hogy mit tanulhat az ember, mindenhonnan csak azt hallani, hogy nem tud elhelyezkedni és így tovább.

2015. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első! Ugyanez vagyok én is! :D

Kerdezonek egyébként ajánlom a jogot, ami humanos, de nézz körül a felvin és olvasd utána a szakoknak, amiket érdekesnek találsz. En nem így jöttem rá, hogy mit akarok, de segített :)

2015. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben.
2015. júl. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!