Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden melyik egyetemista...

Szegeden melyik egyetemista kollégiumot ajánljátok?

Figyelt kérdés

A szegedi tumányos egyetemen szeretnék majd továbbtanulni, de még nem tudom, hogy milyen szakon..

Esetleg melyikben van edzéterem, mert 4 éve edzem és ha külön nem kellene edzőterem bérletet fizetnem az is számitana. :)



2015. júl. 7. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Először esetleg eldönthetnéd, hogy melyik szakra mennél. Vannak olyan kollégiumok, amelyek arra specializálódtak, hogy 1-1 karról próbáljanak felvenni minél több embert.
2015. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemista az az egyetemen tanuló személyt jelenti, a kollégiumra nem mondjuk (helyette egyetemi kollégium).

Olyan nem létezik, hogy szegedi tumányos egyetem, hanem Szegedi Tudományegyetem. Megtanulhatnád, ha már ott szeretnél tanulni.

Egyébként az elsőnek igaza van, attól függ melyik szakra szeretnél jelentkezni, mert nem mehetsz bármelyik kollégiumba.

2015. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!