Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor hogy is van, lesz...

Most akkor hogy is van, lesz ez az Okj tanfolyam ingyenesség?

Figyelt kérdés

Azt olvastam 2 okj lesz ingyen, nagyon jó lenne mert most jelenleg gyeden vagyok a 9 hónapos kisfiammal ő a 3. Babánk , nos eddig ápolónőkènt dolgoztam de nem hiszem hogy 12 órában tudnèk újra dolgozni , meg nem is akarok!!

Tehát elvégeznèk egy måsik tanfolyamot ès normális időbeosztásban 8 ban dolgozhatnék !!

köszönöm előre is a válaszokat


2015. júl. 7. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ingyen lesz a 2. okj is. Kicseszve azokkal, akik jelenleg nem kevés pénzért végzik a másodikat.
2015. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!!!

Hát ebből is látszik hogy mi a frásznak kell több százezer forintot kidobni ja de értem azok akik főnökök szeretnènek lenni mert senki nem akar dolgozni csak dirigálni!!

Hát èn még így sem fogok dirigálni mert talpalós melóm lesz mèg így is!!

2015. júl. 7. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
De akarunk dolgozni. És egy ápolói okj-val - mivel arra járunk - nem hiszem, hogy főnökök lehetnénk. De más okj-val sem. Teljesen igazságtalannak érezzük, hogy kifizetjük a kb. 300 ezret, utána pedig bevezetik, hogy mostantól ingyenes a 2. Ha visszakapnánk az árát, akkor nem érdekelne, de így elítélem.
2015. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!