Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vidékiként tanulhatok a...

Vidékiként tanulhatok a Engamenél, Milestonenál? Valamint hogy működik ha lehetséges?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 11. 17:40
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Én mondhatni vidéken lakom, és ez lesz a második évem az engameben. Nem tudom, te mennyire vagy vidéki, de nekem vannak csoport társaim debrecenből, szegedről, egerből és nyíregyházáról.

Persze az, hogy működik e, attól is függ, hogy junior vagy, vagy senior. A junioroknak elég kötött heti két program van, seniorként heti egy plusz az egyéni mentorálás. Ez jóval lazább.

Szerintem abszolút megoldható, és az sem baj, ha néha hiányzol. De ha pl olyan program van, ami miatt hiányoznál a suliból, tudnak adni igazolást is.

2015. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!