Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a nyíregyházi Kölcsey...

Milyen a nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium?

Figyelt kérdés

Mulyen az iskola, tanarok, diakok, mennyi pont kell ahhoz h felvegyenek kezdo spanyol, francia vagy halado angol tagozatra? Most leszek nyolcadikos 7.ev vegen kituno voltam neten megcsinaltam az idei felveteli feladatsort es 46 pont lett. Tudod, hogy itthon masabb mint ott mert itt nem izgulok. Normalis valaszokat kerek.

Puszi😘



2015. júl. 11. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Sok ott a ri**nc

Ha továbbra is jo eredményeid lesznek akkor felvesznek. Meg persze ha jól írod meg a felvételit.

2015. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én idén végeztem... egyáltalán nem ajánlom, az osztályom nagy része utált oda járni. alig van jó tanár, a legtöbb beképzelt, lenézi a diákokat és csak megkeseríti az életüket azzal, hogy olyan dolgokat kérnek számon ami teljesen felesleges, mindent annyira szigorúan vesznek, gondolok itt a tesire, énekre, filozófiára...

a tanárok nagy része nem is tud tanítani, csak ledarálja az anyagot és utána te vagy a hülye ha nem érted.

lyukasórákban a folyosón meg sem lehet szólalni mert az ügyeletes tanár rögtön elkezd ordítani és leküld a könyvtárba ahová az estek 90%-ban nem lehet bemenni, mert a könyvtárosoknak olyan fontos dolga van. a pofára osztályozás is megy rendesen a feleléseknél, hiába tanulsz, ha utál a tanár akkor rossz jegyet fog adni.

a diákok nagy része egyébként beképzelt, konkrétan a nagy semmire, azt hiszik, hogy ők valakik amiért a Kölcseybe járnak...

engem is próbáltak lebeszélni erről az iskoláról egyébként amikor 8.-os voltam, de sajnos nem hallgattam senkire. ha nem szeretnéd a gimnáziumi éveidet "börtönben" (így neveztük a sulit) tölteni, akkor ne jelentkezz a Kölcseybe.

2015. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más iskolára nem is gondoltál? Van mégegy pár jo gimnazium Nyiregyen:)
2015. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Tenyleg ennyire rossz suli eddig csak jokat hallottam. Gondolkodom meg a Vasvari halado angolon meg a zríny halado angol vagy kezdo spanyol szakan
2015. júl. 11. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Zrinyiben is jelen van rendesen ez a lenézős meg a ki vagyok mi vagyok dolog, a Vasvári egy fokkal jobb ezeknél és még az nem is olyan kemény :) de van meg kb. fel éved eldönteni. Sok sikert hozzá! :)
2015. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kell dontenem meg megyek nyilt napolka is mert utana a felvetelire kell koncentralnom
2015. júl. 11. 22:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a kerdesben elirtam nem osszesen lett 46 pontom hanem magyarbol lett annyi matekot meg nem csinaltam. Sok ismerosom jar a kölcsey-be mondtak hogy hajtani kell de sosem panaszkodtak. A kölcsey honlapja mikor lesz elerheto? Mert mar honapok ota atalakitas alatt van remelem agusztus vegere kesz lesz. Vasvarirol,Zrínyiről tudtok vmit?
2015. júl. 11. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:

A Vasvariban es a Zrinyiben is van egy-egy uncsim :D

Mindketten szeretik.

2015. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!