Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lovassysok! Titeket hány...

Lovassysok! Titeket hány ponttal vettek fel?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok felvételizni, és nagyon szeretnék a Lovassyba menni, csak félek, hogy nem fognak felvenni. Angol szakra jelentkeznék, de ott az informatikát is emelt óraszámban tartják, abban meg nem vagyok valami jó.

2015. júl. 12. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem 182,2 ponttal vettek fel (matek:44,magyar:43, vitt pont az maximum) Most leszek 0.-as és én se vagyok jó infóból, főleg hogy eddig infón semmit sem tanultunk :)
2015. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 4-es tanuló voltam, a matekom 45 pontos lett, a magyar 39. Informatika emelt tagozatra mentem és 48.-ként vettek fel, még a 72.-et is felvették szóval bőven benne voltam. A matek tagozatot nem jelöltem meg, de elvileg ott is benne lettem volna a 70-ban.


Az informatika órák miatt ne aggódj, ha valamit eddig nem tudtál, akkor most megfogod tanulni. :D

2015. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!