Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs hova menjek...

Fogalmam sincs hova menjek tovább tanulni. Most leszek végzős. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Egyetemre szeretnék menni főleg Debrecenbe, mert az van közel. Imádom a kreatív kézműves (DIY) dolgokat, szeretek varrogatni, meg érdekel az egészséges életmód. A humán tárgyakból vagyok jobb. Az andragógiát néztem, de az most megszűnik, igaz lesz helyette valami.
2015. júl. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Dietetika, esetleg néprajz, de azzal nehéz elhelyezkedni, és nem tudom, hogy van-e Debrecenben. Az andragógia egy totálisan értelmetlen büfészak volt azoknak, akik lusták voltak dolgozni, vagy normális egyetemi szakra menni, de azért szerettek volna azzal hencegni, hogy van diplomájuk.
2015. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felvit nézd meg, sokat segíthet :)
2015. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A humánkineziológiát néztem, de sajna most látom, hogy 2016-ban nem indul -.-" Nagyon el vagyok keseredve..:/ Fogalmam sincs mi legyen
2015. júl. 14. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg! én végzősként.. kb télen döntöttem el, hogy na akkor én végül ezt szeretném csinálni :) tehát van még időd, átgondolod legalább, olvasgatsz, hogy mivel mi lehetsz és milyen lehetőségek vannak. csak nyugi, nem kell most rögtön döntened!!
2015. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És te hova fogsz menni?
2015. júl. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!