Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esély a gyógyszerészetin?!

Esély a gyógyszerészetin?!

Figyelt kérdés

Mindig is érdekeltek a tudományok, de az iskolában nem igazán kísérletezünk. Világéletemben négyes voltam kémiából, bioszból négyes-ötös. Érdekelne a gyógyszerészet. A kémiaórák nem igazán érdekesek, a tanár nem jó (nem illik erre fogni, de így van). Érdemes "harcolni" a gyógyszerészetiért?

Tanulás nem probléma, csak néha lusta vagyok, ez meglátszik.

Ötosztályos/16/L



2015. júl. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes. Magánúton is felkészülhetsz a kémia emelt szintű érettségire (nem feltétlenül tanárral, habár úgy könnyebb). Gyakorold be az érettségihez szükséges számítási feladatokat, és szerintem menni fog. Van még időd készülni. Annyit tudok még tanácsolni, hogy járj át egy másik, jobb iskolába kémia faktra, hogyha nem tetszik a jelenlegi kémiatanárod.

A lustaságról próbálj leszokni, csináld szorgalmasan a számolásokat, mert az érettségi 50%-a számolás, ezt az 50 pontot pedig csak gyakorlással lehet megszerezni.

2015. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen érdemes. Nem szabad feladnod! Én is magánúton készültem és most orvosira járok! Írtam e-mailt.

2015. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 22. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én gyógyszerészhallgató vagyok, szívesen segítek a kémiában. :)
2015. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!