Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átsoroltak költségtérítéses,...

Átsoroltak költségtérítéses, ha nem veszek fel Kreditet a következő félévben és az önköltséget se fizetem be, megszűnik a jogviszonyom következmény nélkül?

Figyelt kérdés

Most kaptam e-mailt, hogy átsorolnak önköltségesre, első két félévem után.

Viszont nem akarom folytatni ezt az egyetemet és már felvettek egy másikra, ahol szeptembertől kezdek, nappali, államilag támogatotton.


Ha nem fizetem ki az önköltséget, és nem veszek fel kreditet. Akkor automatikusan megszűnik a jogviszonyom, a jelen esetben következmény nélkül?



2015. júl. 21. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, bár röghözkötési szerződést még nem írtam alá (2010-ben kezdtem). Arra sem méltattam őket, hogy elmenjek kiiratkozni. Nem vettem fel egy tárgyat sem, sőt aktív félévre sem iratkoztam be. Mivel ezt két félévig eljátszottam, ezért töröltek a hallgatók listájáról. Fizetnem semmit nem kell.
2015. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először passziválnak egy évre, aztán ha nem jelentkezel, és a szerződést is aláírtad, szerintem kifizettetik veled, amit aktív voltál. Illetve olyat is hallottam, hogy az első félévet nem szokták.
2015. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!