Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi évében magántanul...

Az érettségi évében magántanulónak lenni hátrány?

Figyelt kérdés
Nem publikus dolog miatt lennék magántanuló. Nem beilleszkedési problémák, nem tanulási nehézségek. Másról van szó. Mennyire hátrány, ha az utolsó évben lesz valaki magántanuló? Óralátogatás mikor lehetséges bizonyos tantárgyakból? (Kötekedni nem itt kell, normális válaszolóknak előre is köszönöm)

2015. júl. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előny inkább. Megúszod a sok szivatást, feleltetést, dogát, és csak beszámolsz arról a végén, hogy megtanultad, amit meg kellett. Ráadásul arra fordíthatod a legtöbb energiád, amiből tovább akarsz tanulni (már ha tovább akarsz tanulni...).
2015. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magántanuló voltam, nekem heti 10 órát biztosított a suli + a fakultációra bejártam. Igazából az osztályba is bemehettem volna, de eléggé gyenge voltam ahhoz + őket sem annyira bírtam.

A bejárás az az iskolától függ szerintem, hogy engedik-e.

Amúgy ha nem szalad el veled a ló és szépen tanulsz, ismételsz, nem hiszem, hogy gond lenne.

2015. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem, hogy 11. osztály végén lettem magántanuló, meg akartam próbálni a 12. osztályt, de túl sok volt a hiányzásom, így 2-3 hónap után álltunk át, szóval nem végig voltam az.
2015. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a választ :)
2015. júl. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!