Mi volna nekem a legjobb?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furán hangzik a kérdés. Jövőre érettségizek, hogy jó órában lekopogjam, eddig jó eredményeim vannak (4, 68-4, 9 között végeztem eddig) meg mellette múlt héten megszereztem a középfokú nyelvvizsgát angolból. Nagyon sokminden érdekel, a gazdaság, a mérnöki tudományok, vegyészet, kutatás, művészet és még sorolhatnám tovább. Úgy érzem, hogy lassan ideje lenne eldönteni hogy mit is szeretnék. Már több ismerősömmel is beszéltem, de nem tudok dűlőre jutni.

Lány vagyok, nem tudom, hogy ez mennyire számít ilyen téren.



2015. júl. 23. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha szereted a kémiát akkor vegyésznek menj, mert abból, ha jól tudom hiány van (legalábbis a mi környékünkön biztos)


én a helyedbe megnézném, hogy miből van hiány és azok mellett döntenék...

2015. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vegyészet? Azzal hol lehet elhelyezkedni? Mondjuk gyógyszerészet vagy ilyesmi?
2015. júl. 23. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
hát meg gondolom laboratóriumban, olyan gyárakban ahol kémiai anyagokat gyártanak,
2015. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!