Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha elegendő...

Mi van akkor ha elegendő pontom van, de nem indítják az általam megjelölt szakot, mert kevesen vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bejutni a főiskolára de nagyon félek attól, hogy nem indítják a szakomat. Kérlek, hogy rendes válaszokat írjatok!!!!!!

2015. júl. 23. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pech, főleg ha nem jelöltél meg mást.
2015. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem erre kicsi az esély, de meg tudod nézni hogy hányan jelentkeztek a szakra és hány embert vesznek fel. pl az én szakomra olyan 8-10x túljelentkezés van, első helyre is többen írták mint ahány embert felvesznek, így valószínű indul..

de ha mondjuk min 50 férőhelyesre 100-an jelentkeztek, abból 20 első helyen, akkor lehet nem indul. de szerintem ez ritka, általában a fizetős nem szokott indulni ilyenkor

2015. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ha nem indult akkor nem indul. Nincs mire bekerülnöd, nem számít mennyi pontod van.
2015. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!