Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek Orvosi egyetemre,...

Felvettek Orvosi egyetemre, de 25 éves vagyok. Érdemes ennyi idősen belevágni? Hány évig fog tartani a szakosodásom a diploma után (gyerekorvosként)? Tud családom is lenni mellette? Gyermeket egyáltalán lehet vállalni mellette?

Figyelt kérdés
Elbizonytalanodtam hogy elkezdjem-e. Mire befejezem 31 éves leszek a legjobb esetben is és utána még számtalan ledöntendő fal fog állni előttem .Kérem, a szakmabeliek vagy akiknek közvetlen ismerőse van az próbáljon meg válaszolni .Előre is köszönöm a válaszokat

2015. júl. 23. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
persze, felvettek! :D a kérdés megfogalmazásából nem úgy tűnik, mintha felvettek volna, egyébként csak ma lesz ponthatárhúzás, honnan tudod? :)
2015. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tud családod lenni? Tanulj meg fogalmazni...

Ezt a kategóriát eddig elkerülték a trollok, de ma megszaporodnak a kamumanók.

2015. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!