Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Bolyai Szakkollégiumról...

ELTE Bolyai Szakkollégiumról lenne szükségem pár infóra. Kérdések a leírásban. (Kötelező kérdőjel:? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sikeresen felvételt nyertem az ELTE Biológia alapképzésére. Szeretnék Bolyai szakkolis lenni. Letöltöttem a jelentkezési lapot, és látom, kérik az érettségi eredményeimet. Ezek biosz(e), föci, németen kívül mind csak négyesek, (ezek az ötösök). Ez így nagyon kevés lesz?

Emellett ugye kérnek két ajánlót. Én az középiskolás faktos tanáraimra gondoltam. Elég hatásos lesz, vagy gondolkodjak még?



2015. júl. 23. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ismerem belülről a felvételit, és került már be ember hármas érettségivel is. Szóval nyugi, nem a számadatokon fog múlni. Az ajánlásokat pedig annó nekem is középiskolai tanárok írták.

2015. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!