Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri nemzetközi tanulmányok...

Megéri nemzetközi tanulmányok szakra járni önköltségesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam, hogy semmit nem ér ez a szak. Csak azért választottam, mert jól hangzott, és muszáj volt valahová jelentkeznem. Egyébként nem érdekel, és nem gondoltam, hogy felvesznek. Sajnos bekerültem, és most teljesen odavannak a szüleim, én meg nem tudom mit tegyek. Megéri félévente 200+ ezret kiperkálni ezért? Mindig is utáltam olyat tanulni, ami nem érdekel.
2015. júl. 23. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Hátő... megéri, ha érdekel, hobbiból tanulod, és nem ebből szeretnél megélni.

Ha kenyérkereső, családfenntartó szakmát keresel, na ez nem az a szak...

2015. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, akkor nem éri meg. Egyébként igen, mert a visszajelzések alapján piacképes diploma.
2015. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos nem tanulnám,ha nem érdekel. Szerintem ez tipikusan olyan szak,ahol legalább két nyelven (anyanyelven kívül) folyamatosan kell beszélni felsőfokon és ez is a legnagyobb erőssége a szaknak. Tehát ha maga a szak nem érdekel,akkor inkább válassz olyant,ami érdekel és tanulj meg mellé 2 nyelvet nagyon jól. Ezzel biztos nem járnál rosszul.
2015. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csak azoknak ér bármit is akik szereti a torit es a politikat ,ill. tudnak seggelni. Rendkivul sokat kell tudni ahhoz hogy meg tudj elni belole, azonban elvegezni joval konnyebb! A nyelvtudas es nyelverzek is fontos ezt "4 nyelv" szaknak is nevezik. Ebbol a magyaron kivul 2-t folyekonyan kell beszelni. Meggondolando !
2015. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!