Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt közületek olyan, aki...

Van itt közületek olyan, aki tervezi, hogy szeptembertől a Kodolányira szeretne járni nemzetközi tanulmányok szakra? (Székesfehérvár)

Figyelt kérdés
Én szeretnék ide jelentkezni, és szívesen beszélgetnék olyanokkal, akiknek hasonló terveik vannak. :D

2015. jan. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, lehet, hogy OFF lesz. Idén végeztem a Kodón más szakon. Nem ajánlom az iskolát, elég színvonaltalan hely pocsék ügyintézéssel.
2015. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem sok jót hallani a Kodolányiról. Pénzért kiképeznek mindenféle eszetlent. Mellesleg Fehérváron egyetemistának lenni olyan, mintha nyugdíjasklubba járnál, gondolkodj sztem valami pesti sulin.
2015. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, de semmiképp nem szeretnék Pestre menni, mivel mindenképp csak fizetős szakra vesznek fel és nekem sajnos nem mindegy, hogy 230.000-et fizetek félévente, vagy 395.000-et.

de azéert köszönöm a véleményeket. :)

2015. jan. 6. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Bátran válaszd a Kodolányit! Az oktatók nagyon kedvesek, de jó szakemberek, sokat tudsz tőlük tanulni. Nem csak azt, ami a tankönyvekben le van írva.

Rengeteg lehetőség van, pl. a tanulmányi időd egy részét külföldön töltheted, nyelvet tanulhatsz, színes programok vannak év közben. Jók a partnerkapcsolatok a külföldi tanulást illetően és a gyakorlati hely szempontjából is. Heti 4 napot kell bejárni, nincsenek felesleges tölteléktárgyaid. Jó a hangulat, de meg kell dolgozni a jó jegyekért. A KJF-en szorgalmi időszakban is vannak feladatok, pl. beadandók, előadásokat kell tartani, csoportmunkák stb. Ez jó, hiszen lehetőség van néhány tárgyat „letudni”, amikkel nem kell foglalkozni a vizsgaidőszakban. Év közben lehetőség van arra, hogy megszólalj, előadásokat tarts, felkészülj arra, hogy kell diplomát írni, hogyan kell kutatni,megtudod milyen lehetőségek vannak a jövőre nézve.

A mentorok és a felsőbb évesek segítenek a beilleszkedésben, kell tanulni, de ez természetes, az a nem mindegy, hogy mellette jól érzed-e magad az adott főiskolán. Sok sikert!

2015. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4-es:

Köszönöm szépen a válaszodat, ürölök, hogy újabb pozitív dolgokat hallok az iskoláról. Szerencsére egyre többektől kapok pozitív visszajelzéseket. :) Számomra nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm. :)

2015. jan. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!