Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes e OKJ-re menni ha nem...

Érdemes e OKJ-re menni ha nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon elrontottam a matek érettségit (55% lett) így nem jutottam be az ELTE-IK-ra. A kérdés érdemes e Okj-s képzésre menni ezen a területen, hogy jövőre erre is kapjak plusz pontot vagy ha jövőre se vesznek fel akkor lesz egy semmire sem jó papirom és ha szakmunkásképzésére mennék fizetnem kell.


Persze októberben megcsinálom emeltszinten a matekot elfogadhatóra. (70-90%) :-)



2015. júl. 24. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Informatikai területen az OKJ-k szarok, teljesen fölösleges ezen a téren. Én inkább valami más szakmát tanulnék ki a helyedben az OKJ-n keresztül. Sose árt több lábon állni.
2015. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
háát én a helyedben addig azt javaslom hogy FŐISKOLAI képzésre jelentkezz, én most ezt az opciót választottam. Ha azt megcsináltad tudod folytatni ugyanazt bsc- szinten és a tárgyaid áttudod vinni oda, így még kárba sem megy.
2015. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
okj csak akkor jó , ha keresett szakmát csinálsz benne döntsd el, hogy +24 pont kell-e neked
2015. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Matekod nagyon gyenge, egyetemi matek sem menne ha felvettek volna sem.

Nincs valami okj-s szakma ami szimpatikus?

2015. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
ezt cőáfolnám utolsó én 40%-os matekot írtam de brtam a matekot egyetemen és volt 3. félév belőle meg fizika 1-2 szóval ha ráhajt és jó a tanár akk bírhatja.
2015. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!