Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vettek fel a Deák Ferenc...

Nem vettek fel a Deák Ferenc Kollégiumba (Debrecen) érdemes fellebbezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Debreceni Vegyipari Szakközépiskolába nyertem felvételt,a Deákba viszont nem vettek fel helyhiány miatt.A második pedig a Gulyás Pál Kollégium.Fellebbezek a Deákba vagy a Gulyás Pál az jó koli?:)

2015. jún. 1. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát talán menj el megnézni milyen az a másik kolesz

és ha megfelel, csapj le rá mert aztán ott is be fog telni minden

2015. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na most van gáz mert a Gulyásba se vettek fel pedig 4,9-es átlagom van és 60km-re lakok..Ha fellebbezek és úgy sem vesznek fel sehova akkor mi van?
2015. jún. 2. 22:21
 3/14 anonim válasza:

Életemben nem gondoltam volna, hogy egy 4,9 Vegyist nem vesznek fel se a Deákba, se a Gulyásba... :O

Szóval...Szerintem lebbezz fel a Gulyásba, ott több esélyed van, azt biztos, bár nem is olyan jó mint a Deák. Ha ezután sem hajlandóak felvenni oda, akkor Baross, oda 100% hogy felvesznek (de ne várj tőle sokat) vagy albérlet, bejárás.

Ha aktuális még, akkor írhatsz nyugodtan privátot mert (sajnos) eléggé otthon vagyok a koli váltogatásokban :)

2015. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,beadtam a Gulyásba a fellebbezést.Várom a visszajelzésüket.Hát gondolom azért mert ugye nem TÁG-os vagy Fazekasos leszek.
2015. jún. 5. 22:31
 5/14 anonim válasza:

Deákba szakközepesként bekerülni nem fogsz mert Posta László igazgató úrnak nem elég jók a szakközépiskolák..

A Gulyásba fellebezéssel bekerülhetsz de a két koli ég és föld

2015. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira rossz lenne a Gulyás?
2015. jún. 10. 17:59
 7/14 anonim válasza:
Ha nem voltál a Deákba akkor elfogadható de innen oda át kerülni nagyon rossz
2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bízok benne,hogyha felvesznek akkor kibírom :D
2015. jún. 15. 17:22
 9/14 O'Brien válasza:

Hát én nyílt napon megnéztem mindkét kolit, de azt kell mondanom, egyik sem nyűgözött le. Lehet, hogy nekem vannak túl nagy igényeim, de a Deákban el sem fértünk ketten a szobában. A Gulyásban legalább egy fokkal több hely volt... Úgyhogy azt választottuk.

Tényleg ennyire rossz hely az?

2015. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Deákban voltam kolis, nagyon szar...
2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!