Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy vagy miért van az h egy...

Hogy vagy miért van az h egy szak csak önköltséges finanszírozási formában indul?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Sok oka lehet..

Néhány, de csak példa.

Pl: politikusból van elég, (mondom, csak példa) nincs szükség újabbak "előállítására", van bőven most is, aki nem jut politikusi munkahelyhez, akkor miért fizessem újabbak képzését (mert bizony az pénzbe, az adófizetők pénzébe kerül), most szüneteltetem azt a szakot.

Vagy: ugye sajnos elindult egy hullám, sok frissen vagy nemrég végzett hagyja el az országot.

Ha a statisztika szerint mondjuk sok hídépítő hagyja el az országot, akkor itt sem indítok képzést, mert én finanszírozzam annak az embernek a képzését, aki aztán elmegy, később nem nekem "kamatozik", hanem más országot gyarapít?

De még sorolhatnák példákat, talán ez érthető..

2015. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

te jó ég, hogy lehet ennyi ökörséget összehordani???

ha egy szakon csak önköltséges képzés indul, annak az az oka, hogy senki sem jelentkezett állami képzésre

egy iskolának jobban megéri államisokat "tartani", mert több pénzt kapnak utánuk, mint a költségesek után, szóval nincs itt semmi összeesküvés elmélet

2015. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!