Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hülyének érzem magam, amiért...

Hülyének érzem magam, amiért minden közelebbi ismerősömet felvettek egyetemre, engem meg nem. Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem csak ész kérdése. Majd legközelebb sikerül.
2015. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de szüleimnek akkora katasztrófa hogy 1 évvel később kezdem, azt hiszik ez akkora baj lesz a későbbiekben...
2015. júl. 24. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz senkivel! Egy év nem a világ vége és rengetegen vannak akik szintén nem mennek egyből egyetemre/fősuliba :) Gondolj arra hogy van egy éved amit magadra fordíthatsz, menj és tanulj okj-n olyasmit amire egyetemen is mennél, tanulj nyelveket, érettségizz újra vagy menj dolgozni addig. Én is ugyanígy voltam, mindenki körülöttem ment továbbtanulni én meg csak idén fogok, első pár hónapban sokszor sírtam aztán rájöttem hogy ez az év milyen hasznod is, ne csüggedj el!
2015. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Háát ha 350+os helyeket jelöltél be és nem sikerült bejutni, akkor ok.

De ha még 280-290 pontod sem lett, akkor tényleg hülye vagy...

2015. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Engem 1 pont miatt nem vettek fel most, szóval átérzem a helyzetedet. Jelenleg várom a pótfelvételis szakokat, utána majd kiderül mi lesz.
2015. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele anno. A kimaradt egy évben dolgoztam. Aztán elkezdtem egy szakot a következő évben, és néhány hét után otthagytam. Továbbra is dolgoztam - egyre keményebb helyeken -, aztán most ősztől megyek tanulni. Egy év alatt lehet tanulni, dolgozni. Nem kell ott érezni semmit. Azzal nem segítesz magadon.
2015. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egy nagy katasztrófa, sok embert nem vesznek föl először. Ez egyáltalán nem baj, az egyetemen lesznek még idősebbek is, és egyébként nem is mindenki ugyanannyi idősen érettségizik. Ebben az évben mondjuk újraérettségizel vagy nyelvvizsgázol, és jövőre már biztos felvesznek.

Egyébként, nem tudom hogy neked mennyi pontod volt és hova jelentkeztél, de nem csak attól függ hogy kit vesznek föl az egyetemre hogy ki milyen okos és szorgalmas, és nem is feltétlenül attól hogy kinek mennyi pontja van, mert valahova sokkal több pont kell mint máshova.

:)

2015. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!