Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki, aki Angliában jár/t...

Valaki, aki Angliában jár/t egyetemre, tudna esetleg valami közelebbi információt adni arról, hogy mennyi igazság van abban, hogy egy bizonyos fizetési összeg alatt, ha nem éred el azt, akkor ingyenesen járhatsz ott egyetemre?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetem után akkor kell kezdened a kölcsön kifizetését, ha elér egy meghatározott összeget a fizetésed. Tehát gondolom akinek sosem éri el, az sosem fizeti ki, vagy nem tudom. De ezt leírják minden egyetem oldalán.
2015. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen én úgy tudom nincs. Skóciában ingyenes az első diploma, Angliában fel lehet venni diákhitelt, aminek a visszafizetését az előttem szóló leírta.
2015. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem az egyetemnek kell visszafizetni, és ha sose éred el azt az összeget, ami felett vissza kell fizetni, akkor ha eltelik 30 év elévül, és nem kell visszafizetni.
2015. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!