Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok olyasvalakinek...

Ajánlanátok olyasvalakinek felsőfokú táncoktatási intézményt akinek nincs ebben túl sok gyakorlata vagy inkább más helyen keresgéljen? (lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,és nemrégen volt szerencsém megtekinteni egy experidance előadást (ha valaki esteleg nem tudná,ez egy tánccsoport akik különböző dArabokat adnak elő). nagyon megtetszett és ez a z egész színházas közeg is. kiskoromban balettoztam egy ávig és az iskolám miatt 6 évig néptánc óránk is volt. jó a ritmusérzékem,de nem igazán próbáltam még ki ilyen helyen magam. szerintetek ha érdekel érdemes lenne ilyen irányban érdeklődnöm? kis városban élek,ahol annyira nem sok a lehetőség. és ha valaki esetleg tudna vélemény mondani az ilyen felsőokatatási intézményekről vagy hogy mi a véleménye erről az egész dologról,megköszönném.

2015. júl. 26. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!