Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus oktatás, az egyetemek rangsorolása hogy alakul?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem Informatikai Kar


Eszterházy Károly Főiskola Természettudományi Kar


Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar


Nyíregyházi Főiskola


Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar


Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar


Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar


---------------------------------------------------------


Tudom az ELTE-n a legnehezebb a matek, úgyhogy oda nemszívesen mennék. Ezek közül a rangsor hogy alakul?


2015. júl. 28. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sorbatenni nem tudom neked, de szerintem sokat segítene már az, ha néznél mindegyikhez egy mintatervet, esetleg osszehasonlitanad egymással őket. :)
2015. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyiken nehéz a matek.

Az ELTE után a PTE a legjobb.

2015. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23:02- Én úgy hallottam a 2. legjobb az SZTE
2015. júl. 28. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
SZTE a legjobb, utána Pannon Egyetem, és csak utána ELTE, szerintem, legalábbis képzésben, de én akkor is az ELTE-t ajánlom, a nehezebb matek ellenére is, mivel Budapesten sokkal jobb gyakorlatos lehetőségek vannak. A matekot túl kell élni, ha nem szereted, de ne ez alapján dönts a jövődről.
2015. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!