Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetetlen lenne bekerülnöm a...

Lehetetlen lenne bekerülnöm a Semmelweis Egyetem szülésznői képzésére?

Figyelt kérdés

2017-ben fogok érettségizni művészetiben tanulok modern tánc szakon. Nagyon megbántam,hogy ide jöttem de a szüleimre nem számíthatok nem támogatnak semmilyen téren így nem válthattam iskolát. Idén leszek negyedikes (5 éves képzés),már most szeretnék képben lenni és tervezgetek. Egyik rokonom szülésznőnek tanul, nagyon szereti. Szokott mesélni a szakmáról és egyre jobban megtetszik. Azért nem Nyíregyházán szeretnék maradni (mivel itt van a debreceni egyetemnek még orvosi szaka) mert elszeretnék kerülni innen ezért céloztam meg Pestet.


A másik dolog az,hogy fel vagyok mentve matekból tehát érettségim nem lesz. De helyettem megpróbálom megcsinálni az emelt bioszt és emelt magyart+még a földrajzot.Jövőnyáron pedig középszintű angol nyelvvizsgát csinálok..Mennyire nézik a matekot és mennyire fognak belekötni esetleg?


Nagyon érdekelnének az információk előre is köszi. 17/L


2015. júl. 29. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szülésznő szakra a következő érettségik számíthatnak: biológia, kémia, fizika, informatika, magyar, vagy szakmai előkészítő tárgyak.


Röviden: nem lesz gond a matek miatt. :)

2015. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahogyan az 1. írta a matek nem gond,viszont kérd meg a rokonodat,hogy a szakma árnyoldalairól is meséljen neked: agresszív apukák,kanos dokik,halott és torzszülött csecsemők...


És persze adagold be a szülőknek,hiszen gondolom a lóvét ők adják.

2015. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért,
2016. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*de megkérdezhetem,hogy miért vagy felmentve?

(bocsi,előbb elküldte:D)

Egyébként szerintem se lesz gond belőlle és nagyon szép hivatás,úgyhogy hajrá:)

2016. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!