Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Budakalász...

Mi a véleményetek a Budakalász Gimnázium Rákoshegyi intézményéről? Maga a suliról? Mi a véleményetek a tervemről?

Figyelt kérdés

21éves vagyok jelenleg 8általános iskolai végzetségem van meg saját hibámból amin szeretnék változtatni.

Beiratkoztam a Budakalász Gimnázium Rákoshegyi tagintézményébe esti képzésre ami 4éves. Nem tudom hogy mennyire jó ez a suli.


Aztán a terveim közé tartozik hogyha megvan az érettségi akkor egy nyelv vizsgát leteszek és kimennék szívesen dolgozni külföldre tapasztalatot szereznék és persze anyagi hátteret építenék fel.


Vagy lenne egy másik tervem hogy érettségi és nyelv vizsga után letennék egy komoly szakmát amivel eltudnék helyezkedni és persze ami érdekel is.

A szakmák amik tényleg érdekelnének mint pl Ingatlanközvetítő és a ehhez kapcsolódó szakmák még,Aztán közgazdasági szakok mint pl Banki szakügyintéző, Mérlegképes könyvelő, pénzügyi számvitel ügyintéző,

Érdekel még a rendészeti részleg viszont ebben nem biztos hogy van esélyem mivel van ellenem eljárás régi fiatalkori ügy miatt. szóval rendőr biztos nem lehetek ezek után.


Így ezek a szakmák szakok érdekelnének amelyek közül bármelyikben eltudnám magam képzelni.

Pl Dj.s ként még dolgoznék viszont ez inkább csak hobby.


Nem tudom mi a véleményetek erről az egészről. Én komolyan határozottan leírtam a terveimet így komoly válaszokat várok. meg véleményt a suliról amit leírtam amiről kérdeztem.


Tudom hogy ezek tervek viszont sok fiatalnak aki szintúgy ilyen helyzetben van mint én még ezek sincsenek. Tisztelet a kivételeknek.


2015. júl. 31. 00:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!