Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budakalász Gimnázium Rákoshe...

A Budakalász Gimnázium Rákoshegyi tagintézménye szerintetek jó suli? Szerintetek melyik szakmában lenne érdemes belefektetni a tanulást érettségi után?

Figyelt kérdés

Nos 21éves vagyok a saját hibámat próbálom kijavítani azzal hogy elkezdek egy esti gimnáziumot van egy suli a közelemben Budakalász gimnázium annak is a rákoshegyi tagintézménye. Ott 4év alatt tudnak adni nekem érettségit mivel jelenleg 8 általánossal rendelkezem.

További terveim hogyha megvan az érettségi akkor már egy szakma is. Amik érdekelnének ezek pl: Banki szakügyintéző, Ingatlan közvetítő, pénzügyi számvitel ügyintéző, Logisztikai ügyintéző, Reklám marketing ügyintéző menedzser, Vannak más területek is amik érdekelnének mint pl Elmenni érettségi után rendőrtiszti főiskolára és elvégezni teljesen és rendőrtisztként dolgozni aztán egyre feljebb jutni ranglétrán. Nos lenne még egy ami megint egy más tág érdeklődés a zenei világ Dj produccer, Nos így ezek lennének amik így ténylegesen érdekelnének. A közgazdasági szakmát azt a MUA Magyar Üzletemberképző szakközépiskolában tanulnám érettségi után. a Rnedvédelmi szakot egyértelműen rendőrtiszti főiskolán érettségi után és az erre kijelölt intézményekben.

Nos a véleményetekre lennék kíváncsi. Tudom hogy 4 év van még addig mert 4év az esti gimi de azért jónak tartom ha vannak az embernek elképzelései és persze teszem hozzá hogy én a múltban elkövetett hibáimat próbálom helyre hozni.


Nos aBudakalász gimnáziummal kapcsolatosan vélemények érdekelnének. És a másik kérdésemmel és kiegészítésemmel kapcsolatos is vélemények érdekelnének.

Komoly válaszokat kérnék.


2015. júl. 3. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!