Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kapok jelszót a Coospace...

Mikor kapok jelszót a Coospace-hez?

Figyelt kérdés
Felvettek a BGF-re és küldtek egy emailt amiben csak egy felhasználónév van, és nincs hozzá jelszó. Lehet, hogy majd postán küldik?

2015. júl. 31. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
az etr, modulo, coospace adataid ugyanazok
2015. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, de én még egyikhez sem kaptam semmit. Elvileg 27-étől folyamatosan küldik postán az értesítőket, beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat, azonban én még nem kaptam.
2015. júl. 31. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:

engem is a BGF-re vettek fel, és már 3 e-mail-t is kaptam, viszont csak felh. nevet, ahogy te is... találtam azonban egy oldalt, ahol lehet igényelni jelszót: [link]

itt beírod a kapott felh. nevet + email címed és akk küldenek e-mail-be egy linket, melyre 30 percen belül be kell és ott megadhatsz egy jelszót, utána már be tudsz lépni! (nekem legalábbis így sikerült, remélem neked is összejön!) :)

2015. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) egyébként melyik karra + szakra vettek fel?
2015. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy sikerült a jelszó igénylés ahogy az előttem hozzászóló írta, köszönöm neki nagy seítség volt, ugyanis az emaileket én is megkaptam, de levelet nem. Így viszont működik.
2015. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem is sikerült. Egyébként turizmus vendéglátásra (KVIK nappali) vettek fel.
2015. aug. 2. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is oda fogok járni, kollégiumos szeretnél lenni?
2015. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

örülök, h segíthettem :)

én sem kaptam meg még a levelet, én is KVIK-s leszek, csak kereskedelem-marketinges FOSZK-os képzésen

2015. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kollégiumba szeretnék majd menni, remélem összejön :D
2015. aug. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!