3-as matekkal felvesznek középsuliba infó szakra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem örülj, ha bármilyen középsuliba felvesznek vele. Bár attól is függ, a többi tárgyból hogy állsz. Ha minden ötös, csak a matek nem , akkor talán.
2010. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3-4 esek vannak meg 4 ötös.
2010. márc. 7. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű felvételit kell írnod, és az számít. Hányadikos vagy? Ha 7., akkor még van időd, húzz bele.
2010. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyi vagyok. Azt tudom,hogy középiskolában felvételizni kell.
2010. márc. 7. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Háát simán felvesznek, legalábbis ha nem egy nagyon extra suliba akarsz menni. Ez általában attól is függ, meg, hogy bizonyos helyeken nem nézik a felvételit csak a hozott jegyeket. Ezt igazából szerintem az osztályfőnököddel kellene megbeszélned, neki az a dolga, hogy segítsen.

Amúgy én most kilencedikes vagyok, a környékünkön (vidéki vagyok) egy elég jó suliba járok, mondjuk nem infó szakra, de oda is felvehető voltam, hármas matekkal, mert általában az átlag számít.

Ha pedig a matekkal bajod van és hetedikes vagy akkor még van kicsit kevesebb mint egy éved belehúzni. Már ha az évvége hármas is lesz, de a 8. félév jobb legyen.

2010. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 13. 14:21
 7/12 anonim válasza:
attól függ, hogy melyik suliba akarsz menni :_D ahova én felvételiztem /erzsébetvársi/ az is infos suli, de van dráma része is. osztálytársamat úgy vették fel a dráma részre, hogy nem kapott félévi bizonyítványt 8. -ba :_D tehát infora is simába felvették volna :_D szerintem az a kérdés, hogy melyik infos suliba akarsz menni. / bár szerintem sok helyre felvennének ilyen jegyekkel. Soksikert ;]/
2010. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:D
2010. márc. 15. 21:34
 9/12 anonim válasza:

100%!DE!Az átlag!!!Nálunk átlagot néztek!!Úgy lettetek besorolva!5.félév,6.évvég,7.évvég,8.félév!! Talán így van.

Ismerősöm 2es matekkal ment info szakra.És az egy elég jó suli. :)

2010. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hál istennek:D Nekem is 2es volt most félévkor. 7es vok
2010. márc. 19. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!