Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szolnoki KÖZGÉ-be felvesznek...

A szolnoki KÖZGÉ-be felvesznek úgy hogy nem tanultam angolt egyáltalán? Van szóbeli felvételi angolból vagy jól tudtam, hogy csak magyarul kell "beszélgetni"?

Figyelt kérdés
lécci segítsetek... ettől függ hogy hogy jelölöm meg a sulikat..idén felvételizek ... előre köszi
2011. okt. 19. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát attól függ melyik osztályba szerintem. Angol kéttanra tuti nem vesznek fel, és nem is érdemes menned, mert már első évben lemorzsolódnál a tárgyak feléből.

De lassan szerintem kijön a felvételi tájékoztató, plusz az sem gáz, ha bemész a suliba vagy megkérdezed az ofődet, képben kell lennie ilyesmivel. :D

Biztosat nem merek mondani, mert az már elég régen volt, hogy én ilyeneken aggódtam. :D

2011. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Barátnőmet úgy vették fel, hogy semmi angolja nem volt. Nekem volt 3 évnyi angol tudásom de neki semmi. Mindketten oda járunk a szolnoki közgébe és simán felvettek minket. Az elején egy kicsit nehezen ment barátnőmnek, de már felzárkózott.
2011. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell semmiféle angol tudás, és az elbeszélgetés is magyar :)
2011. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat?
2015. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!