Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha itthon elvégzem (felsőoktat...

Ha itthon elvégzem (felsőoktatási szakképzésben) a szociális munka szakot, azzal van esélyem külföldön elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Konkrétan:2-3 év Angliában, majd Lengyelországban. Mennyi esélyem van munkát találni?
2015. aug. 2. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ugyanez a kérdés, csak egyetemi diplomával, nem csak oklevéllel?
2015. aug. 2. 13:22
 2/3 anonim ***** válasza:
A diplomával több esélyed van, a felsőoktatási szakképzés önmagában elég kevés, csak egy ugródeszka az egyetemhez (én teljesen feleslegesen és értelmetlennek tartom a létezését). Külföldön nincs vele tapasztalatom, de fontos lenne tudni, hogy milyen a nyelvtudásod mellé mondjuk.
2015. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Angolból erős középfok körül, lengyelül még csak most kezdek majd tanulni, de arra még van időm, és magyarul tudó rokonok is segítenek majd.

(Én is az egyetemi képzést szeretném, csak hát nem vagyok eleresztve anyagilag. De mások is megoldották, én is megfogom.)


Én úgy hallottam, mindkét országban keresett szakma, de pl. jogi dolgokat is tudni kell, amik lehetnek mások. Ez pl. hátrányt jelenthet?

2015. aug. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!