Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem rá, hogy...

Van még esélyem rá, hogy augusztusba átiratkozzak egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Eddig Pesten laktunk anyáékkal és ott jártam középsuliba, de sok betegség miatt lemaradtam és megbuktam. most Veszprémbe költöztünk és át akarok iratkozni itt egy középsuliba, mert semmiképpen sem akarok kolis lenni, és akkor újra 9.-es lennék, mert nagyon sok mindent kéne bepótolnom a javító vizsgához, és az nem menne . Ezt még lehet ilyenkor? Van rá esélyem hogy felvesznek így valahova? 3-as 4-es tanuló voltam általánosban.
2015. aug. 2. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, persze ne egy elit gomiben próbálkozz. Ahol van még hely, oda felvehetnek, de lehet, hogy be kell menned egy felvételi elbeszélgetésre, vagy van, ahol feladatokat kell megoldanod stb.
2015. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, persze. Azért egy középsuli nem olyan, mint egy egyetem.
2015. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!