Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban ingyenes a második...

Valóban ingyenes a második okj elvégzése?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és már elvégeztem egy 2 éves ingyenes okj-t gimnázium után.

Azt hallottam, hogy most már lehetőség van egy másikat is elvégezni ingyen. Hol találok valamilyen listát, hogy hol és hogy milyen szakképesítések tartoznak bele? Sehol se találom. Köszönöm



2015. aug. 3. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány napja olvastam az Eduline-on, ami elég hivatalos forrásnak számít, hogy jelenleg még NINCS érvényben ilyesmi, volt róla szó, de nem lehet tudni, bevezetik-e, és ha igen, mikor. Tehát most azért nem találsz róla semmit, mert nem így van.
2015. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes, már érvényben van. a legtöbb intézmény, ahol felnőttképzés is folyik (de nem a fizetős felnőttképzőknél) már ki is írták, hogy ennek fényében felnőttképzés keretében várják a jelentkezőket.
2015. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs lista
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen rejtett költség mindegyiknél szokott lenni

(nem teljesen ingyenes)

2016. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!