Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem kollégium...

Debreceni Egyetem kollégium és szociális ösztöndíj igénylés: péntekig kell beérkezni a levélnek az egyetemre vagy addig kell a postára beadni?

Figyelt kérdés

Ti hogy értelmezitek?

[link]


Plusz az egyik szülő őstermelő, de ezen a héten már nem tudunk beszerezni NAV Jövedelemigazolást neki.

Ebben az esetben érdemes csatolni a többi családtagét, vagy erre a részre már úgyis 0 pont jár és az is mindegy ha senkinek semmit sem mellékelek, csak feladom a kitöltött igénylő adatlapot önmagában?


2015. aug. 5. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
BEÉRKEZÉSI határidő, tehát addigra kell ott lennie.
2015. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is DE-s leszek és addigra kell odaérkeznie, úgy hogy add fel express-ben úgy biztosan megérkezik akár 1-2 nap alatt is :)
2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma már sajnos nincs posta. Holnap tudom csak elsőbbségivel. Am normális ez hogy ilyen minimális időt hagynak egy ennyire fontos dologra? Ráadásul még a NAV nál is szabadságolások vannak így augusztusban.
2015. aug. 5. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg "normális"... :/

A jövedelemigazolást még nekem sem postázták a NAV-ból (hétfőn voltam érte), ezért felhívtam az egyetemet, és ott azt mondták, hogy adjam fel azt utólag, csak írjam rá a jelentkezési lapra, hogy "a jövedelemigazolás postázása folyamatban". Keddig kaptam rá haladékot.

Szerintem mindenképpen hívd fel őket, nagyon segítőkészek! (És ne ijedj meg, nekem is kb. huszadjára vették fel.)

2015. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!