Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha magántanuló szeretnék...

Nyuszika01 kérdése:

Ha magántanuló szeretnék lenni 12. -ben, elég indok rá, hogy depresszióval és szorongással küzdök?

Figyelt kérdés

Hivatalos papírom is van róla, gyógyszereket is szedek. Nem hiszem, hogy tovább bírnám ezt szeptembertől.


17/L



2015. aug. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég indok. De tapasztalatból mondom hogy az elszigetelődés csak látszatmegoldás, hosszú távon csak rosszabb lesz tőle. Ezt úgy mondom hogy annak idején én is egy évig magántanuló voltam gimnáziumban hasonló okokból.
2015. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Paxel válasza:
Papíron persze hogy menne, de a szüleid meg főképp a tanáraid biztos hogy lebeszélnének róla én onnan tudom hogy én is jártam már ebbe a cipőbe. Brutális lesz ilyen állapotban még egy évet lehúzni, de annyi vigasztaljon hogy már csak az az egy év van.17/F
2015. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem elszigetelődés miatt szeretném, társaságba ezentúl is járnék. Szerencsére vannak, akikre számíthatok. De nekem rengeteg stresszt okoz az egész helyzet és tényleg nem bírom tovább.
2015. aug. 5. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem. Milyen helyzet okoz stresszt, ha amúgy nem vagy agorafóbiás, és tudsz társaságba járni? Ezek után nem vagyok meggyőződve róla, hogy neked a magántanulóság lenne a megfelelő megoldás.
2015. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam OCD-s volt papírja is volt róla, sokszor annyira kikészült a suliban, hogy nem tudta abbahagyni a sírást, kórházba kellett vinni, hogy benyugtatózzák szegényt.:/ Ez az utolsó gimis évben volt, és nem kapta meg az engedélyt, hogy magántanuló legyen.
2015. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!