Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e manapság tanárnak...

Érdemes-e manapság tanárnak menni?

Figyelt kérdés
Mennyire van hiány a tanárokból?

2015. aug. 6. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Csak ha igazan szeretned. En ugy tudom hogy van eleg tanar, de mindent lehet csak akarni kell :)
2015. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pályaválasztási tanácsadónál jártál már? (Ha jól sejtem, még 25 ill. 30 alatti korosztályba tartozol.)


Persze nem szeretnék tolakodó lenni, de ezen információk ismeretében bizonyára könnyebb eligazítást adni az igencsak szegmentált munkaerőpiaci helyzetben - az esetleges utánam válaszolóknak is...


Kívánom, hogy Járj Bőséges Sikerrel Életutadon! :)


Üdv: 41/N

2015. aug. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 7. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)


Kezdetnek figyelmedbe ajánlanám a www.milegyek.hu honlapját. Mielőtt személyes konzultációba kezdenél pályaválasztási tanácsadó szakemberrel, az itt olvasható információk segíthetnek hozzá, hogy kérdések merüljenek fel benned.


Természetesen nem elképzelhetetlen, hogy távsegítséget vegyél igénybe - ha a géped ezt lehetővé teszi/igényed van rá. (Feltételezem, mivel ebbe a korszakba "beleszülettél" szinte, ez nem okozhat nehézséget számodra.)


Én mindössze néhány éve kezdtem el beletanulni a távsegítség igénybevételére. 9 évvel ezelőtt az internetes böngészés és e-mailezés szintjén tartott a digitális írástudásom - részben munkáltatókkal, részben ismerősökkel.


De a számítógép egyre inkább elterjedő térhódításával kapcsolatban már 17-18 éves koromban kezdtem hallani információkat, ahol csak személyesen megfordultam (szakiskola vége, önkéntes munkavállalásom kezdete szakmám további gyakorlása végett...)


Üdv: 2-es válaszoló

2015. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyesbítek. Először 1991. március 4.-én kezdték el felszerelni számítógépekkel - kísérleti jelleggel - azt az iskolát, ahol éppen végzős voltam. Emlékszem milyen nagy izgalmat váltott ki belőlünk, diákokból, a vadiúj gépekkel felszerelt terem látványa...
2015. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. aug. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!