Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes manapság tanárnak...

Érdemes manapság tanárnak tanulni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták,hogy már túl sok van és nem sok értelme van ha ebbe a szakmába szeretnék elhelyezkedni. Szerintetek?
2010. szept. 16. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nincs sok tanár szerintem, csak az a baj, hogy nagyon kevés a fizetés ahhoz képest, hogy mennyit kell dolgozni:S
2010. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En most kezdtem az egyetemet, de tanari szakiranyt valasztok majd.

Szerintem, csak akkor meg, ha valaki hivatasanak, eletceljanak erzi a tanitast. A penz akor mar mellekes, csak arra kell, hogy ne halj ehen.

En inkabb nem megyek evente nyaralni, minthogy egy olyan munkam legyen, amit nem elvezek.

Te dontsd el. Ha mashoz is van kedved, ahol jobb a fizetes, akkor szerintem azt valaszd.(:

2010. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

há ezeken a szakmákon gondolkoztam:

könyv- és lapkiadó szerkesztő munkatárs,pszichológus,szállodai portás,recepciós


szerintetek ebből melyek a legjobbak,amivel tudok érvényesülni(nem csak külföldön)?

2010. szept. 16. 19:52
 4/10 A kérdező kommentje:
+ ugye a tanári pálya (nyelvtan-irodalom esetleg mellé még angol)
2010. szept. 16. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
érdemes... itt mi felénk zalában pl egy suli adott fel egy ilyen hírdetős újságban hírdetést hogy tanárt keresnek XD a mi sulink is tanár hiánnyal küzd, szóval szerintem érdemes annak tanulni
2010. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kémia + biosz vagy fizika + matek szakosnak érdemes, a többiből több tanár van, mint ahány gyerek...
2010. szept. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát akkor a tanárság kilőve...

és a többihez mit szóltok?

2010. szept. 17. 07:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem sok értelme van, szerintem nem igaz, mivel a tanár segítségével tanulod meg az alapokat, melyekre később építesz is, nélküle hogy tanulnál meg bármit is, ami a későbbi mesterségedhez kell? Szóval értelme van.

Ha szeretnél tanár lenni, legyél. De ne a fizetés legyen az, ami ösztönöz, hiszen mint azt tudjuk, abból nem fogsz te nyáron külföldre utazgatni.

Ha szeretsz tanítani, tudásodat továbbadni, DE van türelmed, nem borulsz ki könnyen, és el tudod érni, hogy legyen tekintélyed, még élvezni is fogod a szakmát.


Jó tanács: Ne valami szar suliba menj tanítani, ami televan kisebbségivel, keress valami színvonalas iskolát, lehetőleg gimnáziumot.

2010. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát az egy dolog,hogy a tanár segítségével tanulod meg az alapokat, melyekre később építesz is stb.

szval ezt tudom,de hiába van ez így ha már túl sok a tanár,akkor már nem kellek sehova így értettem.

de köszi szépen a választ,megfontolom.

még jöhetnek.

2010. szept. 19. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Manapság már biztosan kellenél. Most meg pont túl kevés a tanár.
2021. dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!