Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy 7-dik osztályos gyereknek...

Egy 7-dik osztályos gyereknek létezik bentlakásos iskola, kollégium?

Figyelt kérdés
Vidékről felköltöztünk Budapestre,aztán most vissza vidékre. De a vidéki iskola nagyon gyenge. Ezért szeretnék maradni Budapesten az erősebb iskolába. Apukám Budapesten lakik de azt mondta,hogy nem vállal mert egyszer fel lett kínálva,hogy oda költözzek,és akkor nem éltem vele. De akkor még nemtudtam,hogy ez a helyzet. Illetve verseny szerűen sportolok,ami vidéken szintén nem adatik meg. Mi ilyenkot a teendő? Köszönöm az értelmes válaszokat.

2015. aug. 7. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan osztálytársam 7.-ben, aki kollégiumból járt be, így gondolom, létezik ilyen.


Például:

[link]

De akár a Google-t is előveheted:

[link]

2015. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A paróna de mátr sajnos későn írom....
2021. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!