Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen érettségit csináljak...

Milyen érettségit csináljak angolból?

Figyelt kérdés

11-es leszek, orvosira akarok majd menni, így most bejön a kémia+biosz fakultáció. Csináltam már egy C1 nyelvvizsgát horvát nyelvből. (anyukám horvát családból származik) 11. évfolyam végén előrehozott angolt akarok tenni, hogy megszabaduljak tőle, de olyasmit hallottam, hogy hiába csinálnék emeltet, nem számítana bele, vagyis több pontom lenne középszintű érettségivel, mivel két emeltem lesz(Biosz, kémia) Angolból pedig december körül akarok emelt szintű nyelvvizsgára menni.

Hogy működik ez? :/


2015. aug. 8. 13:12
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Egy nagyon jó középszintűt.
2015. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt biosz és emelt kémia lefedi a max 100 többletpontot, tehát angolból elég egy erős közép.
2015. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm szépen a válaszokat!! :)

2015. aug. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!