Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok budapesti gimnáziumot...

Tudnátok budapesti gimnáziumot ajánlani?

Figyelt kérdés
10-be megyek, de nem szeretem a mostani iskolámat. Nagyon felszínes , és egyáltalán nem azt igérték amit visszakaptam. Olyan iskolába szeretnék járni ahol a tanárok tényleg tanítanak , baráti a közösség és suli után van lehetőség szakköre. Az átlagom mindig 4-es körül volt.
2015. aug. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen irányba mozog az érdeklődésed. A Fazekas Mihály rendkívül erős reál tárgyak terén, különösen a matematika és az informatika oktatásban, a Karinthy Frigyes jelentős hangsúlyt fektet a nyelvtudásra, és az ott megrendezett KarMUN remek lehetőség diplomáciai skillek kiépítésére is. A gimnáziumok sem mind ugyanazt nyújtják. Tehát.. mi vonz inkább?
2015. aug. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyelvtanulás, a németet szeretném emelt oraszámban tanulni.

(vagy a biológiát)

2015. aug. 10. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok a sulimmal ,én is Budapesten lennék. Néztem az Eötvöst de azt mondták ,nem igazán tudnak átvenni embereket ,mert megvan a max. létszám.

Én még néztem az ELTE gyakorlósulijait ,mert azok még erősek.

Te melyiken gondolkodsz?

2015. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Karinthy-n meg a Veres Pálnén , de elég kemény sulinak tűnik mindkettő , nem tudom ,hogy át vennének-e.
2015. aug. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!