Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti 5 éves gimnáziumot...

Budapesti 5 éves gimnáziumot keresek. /?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok a német nemzetiségi gimnáziumban, ami nyelvi előkészítős, szóval volt egy 0.évem. A lényeg, hogy sulit szeretnék váltani, ahol a biológia és történelem nagyobb hangsúlyt kap. Van is ilyen gimi és tetszik de az 4 éves, így fiatalabbakhoz kerülnék, ezért keresek 5 éveset de nem találtam. Valaki tud segíteni?

2015. febr. 7. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A Szent Lászlóban van 5 éves biosz-kémiás szak, de onnan nem sokan esnek ki, úgyhogy nem hiszem, hogy átvennének, de meg lehet próbálni.

Amúgy nem olyan gáz, hogy a fiatalabbakhoz kerülsz. Én idén felvételiztem, nyelvi előkészítőt végeztem szintén, csak 7.-ben. Eleinte én is paráztam attól, hogy fiatalabbakhoz kerülök, aztán kiderült, hogy sok mindenki van, aki azonos évben született, mint én :D Szóval nem lenne rossz az a 4 éves gimi sem.

2015. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elgondolkozok a 4 evesen is. De tori magyar is jo lenne, a boisz nem olyan fontos
2015. febr. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!