Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tancsics muhaly gimnazium...

Tancsics muhaly gimnazium (kaposvar) velemeny?

Figyelt kérdés

Jovore azt neztem ki

ott van kolesz?



2015. aug. 14. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptembertől ott leszek majd elsős:) Igen, van kollégium, persze. Ha AJTP-be jelentkezel, akkor kötelező, még akkor is, ha kaposvári vagy. Viszont nagyon sok előnye van a programnak, szerintem mindenképpen megéri jelentkezni rá, ha hátrányos helyzetű vagy. Viszont ha más szakra szeretnél menni (én például német), akkor mindenképpen járj előkészítőre! Nem is a tananyag miatt fontos, hanem hogy megismerhesd a leendő osztálytársaid és azt a tanárt, akivel majd a legtöbb időt fogod eltölteni. Nekem egyébként a fél év előkészítő alatt nagyon szimpatikus lett az iskola, de az is biztos, hogy rettenetesen be vagyok szarva tőle:D Mindenki hallja róla a rémtörténeteket, hogy éjfélig tanulás satöbbi. De azt hiszem, ebben a gimnáziumban ez is a lényeg: minél több tudásra szert tenni. Nagyon kemény, de hát nem véletlenül van a top100-ban.

Remélem, segítette valamit, szeptembertől biztosan többet tudok majd mondani:)

2015. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam és nagyon sok szép emlékem fűződik hozzá. :)Biosz szakos voltam Úgyhogy nálam tényleg volt éjfélig tanulás, de azért nem ez az általános. Ha egy valamit tanácsolhatok akkor az az hogy ne higgyetek a rémtörténetekben. Nagyon jó tanárok vannak ott.
2015. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
off: köszönöm a választ, második válaszadó, felpontoztalak:)
2015. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
OFF:Akkor szomszédok leszünk mert én a szomszédos Noszlopy-ba megyek és ugyanaz lesz a kolesz.
2015. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
nyugi, ha jó fejed van nem kell sokat tanulnod. a gimi nem gázos.
2015. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!